Restaurant Heerlijkheid

Deals
Availability
Information
Photos
Location
Restaurant information

2- of 3-gangen shared dining-diner van de chef

9.8
Perfect • 14 reviews
Restaurant Heerlijkheid
De Bult (558km)
Sold: 67
€34,50
€19,90

Summary

Geniet van een heerlijk 2- of 3-gangen shared dining-diner van de chef bij Restaurant Heerlijkheid: sfeervol dineren in het hart van Residence de Eese

Deals

2-gangendiner van de chef

32% discount

Sold: 10

€34,50
€23,50

3-gangendiner van de chef

41% discount

Sold: 35

€42,50
€24,90

Tijdelijk extra korting: 2-gangendiner van de chef

42% discount

Sold: 22

€34,50
€19,90

Availability

2
people

Highlights

  • Multideal:
  • 2-gangendiner van de chef vanaf €19.90
  • 3-gangendiner van de chef €24,90
  • Heerlijk 2- of 3-gangen shared dining-diner van de chef in het hart van Residence de Eese
  • See the content of the multideals here
  • Laat je verrassen door de culinaire creaties van de chef
  • Er wordt gewerkt met verse, lokale ingrediënten, én dat proef je!
  • De chef-kok bereidt elk gerecht met liefde, passie en vakmanschap
  • Maak kennis met dit sfeervolle restaurant midden in de natuur
  • Gelegen op familiepark Residence de Eese
  • Gezellig dineren met je geliefde, vrienden of het hele gezin
  • Kids kunnen zich helemaal uitleven in de speeltuinen en in het weekend tijdens een ritje in de stoomtrein
  • Dat wordt gegarandeerd genieten!
  • Ook geldig op zondag
  • Uiteraard wordt er rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering

The fine print

  • Valid from moment of purchase until 19 Jun 2025
  • Questions about this deal? Call: +31882050505 or send a WhatsApp message to: +31882050505

Photos

Location

Restaurant Heerlijkheid
Bultweg 25, 8346 KB De Bult
558 km from Le Havre
2km from train station

More info

Zin in een avond vol culinaire verwennerij? Schuif dan aan bij Restaurant Heerlijkheid in het hart van Residence de Eese. Bij dit sfeervolle restaurant geniet je van een heerlijk 2- of 3-gangen shared dining-diner van de chef. De chef-kok bereidt elk gerecht met liefde, vakmanschap én lokale, verse producten. Kom langs met je geliefde of het hele gezin en beleef een fijne tijd. Smakelijk! 

2- of 3-gangen shared dining-diner van de chef (voorbeeldmenu)
je krijgt een selectie van onderstaande gerechten

Voorgerecht

  • Huisgemaakte soep
  • Carpaccio
  • Gerookte zalm

Hoofdgerecht

  • Spareribs
  • Kalfsvlees
  • T-bone-steak
  • Kippendijen
  • Drumsticks
  • Zalmmoot

Nagerecht

  • Verschillende nagerechten van de chef

Bovenstaand menu is een voorbeeldmenu en wisselt regelmatig op basis van dagverse ingrediënten en seizoensproducten

Reviews

9.8
Perfect
14 reviews
H.
Mr. H. Kok
Verrassend lekker gegeten en dat voor een restaurant op een vakantiepark. En goede prijs kwaliteit verhouding
D.
Ms. D. Meerse
Leuk ontvangst, mooi restaurant, prachtige locatie, goede koffie met lekkers. Mooie wandeling gemaakt door het bos en daarna een heerlijke uitgebreide lunch. Voor herhaling vatbaar.
A.
Ms. A. Heldoorn

Restaurant information

Samen genieten van heerlijke momenten, dat doe je bij Restaurant Heerlijkheid. Bij dit sfeervolle restaurant, op familiepark Residence de Eese, ben je van harte welkom voor een heerlijke lunch, verrukkelijk diner, lekkere snack of gezellige borrel. Met de uitgebreide kaart is er gegarandeerd voor ieder wat wils!

De chef-kok creëert elk gerecht met verse, lokaal geselecteerde ingrediënten, bereid met passie en vakmanschap. Neem plaats in de mooie zaak, terwijl de kids zich vermaken in de speeltuinen, bij de grabbelton, in het weekend tijdens een ritje in de stoomtrein en nog veel meer. Dat wordt heerlijk dineren, terwijl de kinderen spelen! 

Tot snel bij Restaurant Heerlijkheid! 

Restaurants near Restaurant Heerlijkheid