Peper en Zout - Dirk Appeltans

Disponibilité
Informations
Photos
Localisation
Informations sur le restaurant

5-gangen zomerdiner bij Peper en Zout

9.9
Parfait • 652 commentaires
Peper en Zout - Dirk Appeltans
Genk (417km)
Vendu : 237
€72
€46,80

Résumé

Vier de zomer met een exclusief 5-gangen zomerdiner bij Peper en Zout - Dirk Appeltans: geniet van de gastronomische creaties van de chef

Disponibilité

2
personnes

Points forts

  • Geniet van een zalig 5-gangen zomerdiner bij Peper en Zout
  • Voir ici le contenu du deal
  • Ervaar de culinaire creaties van de chef
  • Elke gang wordt door de chef-kok persoonlijk getekend en elk gerecht is een waar kunstwerk
  • Voir ici les commentaires de nos clients
  • Ook geldig op vrijdag en zaterdag!
  • Er wordt rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering

Conditions

  • Valable à partir du moment de l'achat jusqu'au 15 oct. 2022

Photos

Localisation

Peper en Zout - Dirk Appeltans
Europalaan 81, 3600 Genk
Le Havre à 417 km de l'hôtel
0km de la gare

Plus d'infos

Maak kennis met de topzaak Peper en Zout - Dirk Appeltans in het centrum van Genk! Hier schuif je aan voor een culinair 5-gangendiner, speciaal samengesteld met de zomer op het oog. Dit exclusieve diner zit vol met versbereide seizoensgerechten van de beste kwaliteit. De smakelijkste manier om de zomer te vieren!

5-gangendiner

  • Drie verfijnde miniaturen

    ***
     
  • Tartaar van zalm

    ***
     
  • Gebrande langoustines

    ***
     
  • Jonge Franse haan
    met kropsla, erwten, gele kriel, jus nature nuance van truffel

    ***
     
  • Crème brûlée en nectarine

    of
     
  • Assortiment van Europese kazen

Commentaires

9.9
Parfait
652 commentaires
P.
M. P. Ramakers
wat was dat? heel lekker, mooie presentatie van de gerechten. niks om op af te keuren. we gaan zeker terug.
R.
Mme. R. Vario
Al een paar keer bij peper en zout geweest. Zowel het eten als de bediening is hier altijd top !! Dirk en Patsy zijn fantastische, warme en lieve mensen. Ik kan peper en zout alleen maar aanraden !
M.
M. M. Janssen
vriendelijke bediening. lekker eten. aanrader

Informations sur le restaurant

Een bezoek aan Peper en Zout - Dirk Appeltans is niet zomaar een avondje uit! De naam 'Peper en Zout' is niet toevallig gekozen: er wordt hier namelijk ongecompliceerd gekookt en heel puur. Elke bord dat uit de keuken komt, wordt door de chef-kok persoonlijk getekend en in de zogeheten 'schaduwkeuken' kun je hem aan het werk zien.

De menukaart verandert mee met de seizoenen, zodat je hier altijd gerechten proeft die bereid zijn met verse seizoensgebonden producten. De stijl van de gerechten kan het beste worden omschreven als klassiek en vernieuwend.

Kom het zelf proeven bij Peper en Zout - Dirk Appeltans!

Restaurants à proximité de Peper en Zout - Dirk Appeltans