Seafood Bar 19

Availability
Information
Photos
Location
Restaurant information

12-uurtje bij Seafood Bar 19

9.6
Parfait • 238 commentaires
Seafood Bar 19
Den Haag (412km)
Vendu : 205
€14
€9,50

Summary

Lekker lunchen met een 12-uurtje bij Seafood Bar 19 aan het Plein in hartje Den Haag: geniet van tuna melt toast, Thaise kokossoep en roerei met zalm

Availability

2
personnes

Highlights

  • Luxe 12-uurtje bij Seafood Bar 19 in hartje Den Haag
  • Zie hier de inhoud van de deal
  • Geniet van een tuna melt toast, Thaise kokossoep én een roerei met zalm
  • Ook geldig in het weekend!
  • Maak kennis met deze culinaire hotspot aan het Plein, tegenover het Binnenhof
  • Voir ici les commentaires de nos clients
  • Perfect tijdens een dagje shoppen
  • Uiteraard wordt er rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering

The fine print

  • Valable à partir du moment de l'achat jusqu'au 3 mars 2022

Photos

Location

Seafood Bar 19
Plein 19, 2511 CR Den Haag
Le Havre à 412 km de l'hôtel
0km de la gare

Plus d'infos

Zin in een stevige lunch? Schuif aan bij Seafood Bar 19 aan het Plein in hartje Den Haag! Je geniet hier van een klassiek 12-uurtje met een Aziatisch tintje. Perfect tijdens een productieve werkdag of een middag shoppen in de binnenstad. Jij kunt er weer helemaal tegenaan! 

12-uurtje

  • Tuna melt toast
    met cheddar, lente-ui en pittige mayonaise
  • Thaise kokossoep
    huisgemaakte vegetarische soep
  • Roerei zalm
    scrambled egg met verse zalm

Reviews

9.6
Parfait
238 commentaires
N.
Mme. N. Badu
Fijne bediening door een hele vriendelijke dame, eten was ook goed
E.
M. E. Werner
heerlijk geluncht en prima zaak
S.
Mme. S. Voets
Het was erg stil. Kwam waarschijnlijk door het weer. Mooie zaak met een onwijs lief en vriendelijk meisje in de bediening. Lunch was overheerlijk!

Informations sur le restaurant

Maak kennis met Seafood Bar 19! Sinds augustus 2019 zijn ze opnieuw geopend en gevestigd in een prachtig pand op het Plein tegenover het Binnenhof, met uitzicht op de Tweede Kamer. Mede daarom trekt Seafood Bar 19 veel politici, young professionals en toeristen. Het borreluur op donderdag is beroemd.

Deze prachtige zaak is opgedeeld in een café-restaurant en een besloten zaal (de Ridderzaal). Je kunt hier komen genieten van een lekkere lunch, heerlijk diner of een borrel. De menukaart staat vol verrukkelijke gerechten bereid met verse vangst. Bij goed weer kun je plaatsnemen op het ruime terras. Ook biedt de Ridderzaal de mogelijkheid om een besloten lunch of diner te organiseren, en is de zaal perfect voor bijvoorbeeld vergaderingen en presentaties. 

Je bent van harte welkom bij Seafood Bar 19! 

Restaurants near Seafood Bar 19