De Sjötter

Beschikbaarheid
Informatie
Foto's
Locatie
Restaurant info

3-gangenlunch of -diner

9.8
Perfect • 188 reviews
De Sjötter
Riemst (423km)
Sold: 435
€32,95
€21,90

Samenvatting

Geniet van een overheerlijke 3-gangenlunch of -diner bij De Sjötter: proef het bourgondische leven en laat je verrassen door de lekkerste gerechten

Beschikbaarheid

2
people

Highlights

  • Verrukkelijke 3-gangenlunch of -diner
  • Zie hier de inhoud van de deal
  • Laat je verrassen door de zalige smaken
  • De hoofdgerechten worden geserveerd met frietjes, kroketten of warme groenten
  • Laat je in de watten leggen door het gastvrije personeel en geniet van de warme ambiance
  • Jij beleeft gegarandeerd een fijne middag of avond uit
  • See the great reviews here
  • Ook geldig in het weekend!
  • Er wordt rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering

Grote kleine letters

Foto's

Locatie

De Sjötter
Brugstraat 35, 3770 Riemst
423 km from Le Havre
4km from train station

More info

Bij De Sjötter ben je van harte welkom voor een verrukkelijke 3-gangenlunch of -diner! Laat je verwelkomen door de bourgondische gastvrijheid en laat je verrassen door de lekkerste gerechten, die met liefde en passie voor jou worden bereid. Het gastvrije personeel legt je graag in de watten, dus jij beleeft een fijne middag of avond uit. Laat het je smaken!

3-gangenlunch of -diner

Voorgerecht

  • Soep van grottenchampignons (v)
    romig
  • Salade lardon
    met warme spekjes
  • Tonijnsalade
    mediterrane

Hoofdgerecht

  • Schnitzel
    met gebakken spekjes, champignons en bosui
  • Quiche lorraine (v)
    met zongedroogde tomaat
  • Visserspotje (+ €3,50)
    van zalm, kabeljauw en scampi
  • Steak van van de Hoeveslager (+ €4,50)
    met béarnaisesaus, peper en champignons

Nagerecht

  • Dame blanche
  • IJs met aardbeien
  • Panna cotta met sinaasappel
  • Koffie of thee complet

Beoordelingen

9.8
Perfect
188 reviews
L.
Ms. L. Van Der Ligt
Wij hebben heerlijk gegeten. Meer dan genoeg. Een goede deal en klantvriendelijk. Zeker een aanrader.
De Sjötter
bedankt
J.
Ms. J. Heemskerk
lekker gegeten en heel vriendelijke bediening. Aanrader!
De Sjötter
dankjewel
A.
Mr. A. Van Den Hoff
Heerlijk gegeten. Snelle bediening en een aangename sfeer.
De Sjötter
bedankt

Restaurant information

Welkom bij De Sjötter in Riemst, een sfeervol restaurant waar genieten vanzelf gaat. In het gezellige interieur of op het zonnige terras proef je de gemoedelijke sfeer van Limburg. Kom langs voor een uitgebreid ontbijt, een lekkere lunch of een heerlijk diner. Ook voor een borrel of een kop koffie met gebak zit je hier goed.

De Sjötter heeft regelmatig leuke arrangementen. Zo kun je terecht voor een gezellige wijnproeverij en is er regelmatig livemuziek te horen. De Sjötter ligt in een prachtige, groene omgeving, perfect als pauze tijdens een wandeling naar de gloednieuwe wandelbrug de passarele of ga op een fietstocht. Het bourgondische leven proef je bij De Sjötter!

Wees welkom bij De Sjötter!

Hiernaast zie je de openingstijden van De Sjötter. Bij mooi weer is het restaurant t/m 15 september ook op maandag en dinsdag geopend.

Restaurants in de buurt van De Sjötter