Different Hotels - Eurotel Lanaken

Photos

Reviews

9.4
Perfect
1.209 reviews
H.
Mr. H. Wijsmans
Zoals gewoonlijk TOP ontbijt en zeer vriendelijk en behulpzaam personeel 👍
B.
Ms. B. Kerkhofs
Toffe ontvangst,vriendelijk naar ons plaats begeleid met een glaasje cava en fruitsap.Uitgebreid buffet met broodjes en beleg en diverse eiergerechten met koffie en/of thee.
J.
Mr. J. Wijnants
Zeker de moeite waard voldoende aanbod om goed te ombijten . vriendelijk personeel.Top.Top.

Location

Different Hotels - Eurotel Lanaken
Koning Albertlaan 264, 3620, Lanaken
4km from train station

Contact

Company information

Maak kennis met de Limburgse gastvrijheid bij Different Hotels - Eurotel Lanaken! Je kunt hier heerlijk overnachten in een van de kamers die van alle gemakken zijn voorzien, maar je kunt er ook dagelijks terecht voor een lekker ontbijt, smakelijke lunch of een heerlijk diner. Kom genieten van Vlaamse klassiekers bereid met verse ingrediënten. De vriendelijke bediening zorgt ervoor dat je niets tekortkomt.

Het restaurant, genaamd Bien Soigné, heeft een opvallend gezellig en sfeervol karakter. In de winter kan je genieten van een heerlijk glas wijn in de sofa's bij de open haard. In de zomer neem je plaats op een van de mooie terrassen voor een lekker wijntje of een heerlijk gerecht. Ook kinderen zijn van harte welkom en kunnen kiezen van de kinderkaart. 

Kom gauw eens genieten bij Different Hotels - Eurotel Lanaken!

Hiernaast zie je de openingstijden van het restaurant. Het ontbijt is dagelijks van 07.30 tot 10.00 uur en de keuken is geopend van 18.00 tot 21.00 uur.